Твердопаливні котли Ідмар+

Твердопаливні котли Віхлач Ідмар, твердопаливні котли Огонек, автоматика для котлів

Область пошуку:
Твердопаливні котли Ідмар+
Київ, г. Киев ул. Большая Окружная дорога 4а
Фото  1 Комплект поддува (Вентилятор + контролер) автоматика для твердопаливного котла 1132505

Комплект поддува (Вентилятор + контролер) автоматика для твердопаливного котла

1750 грн
Купити
Код 1132505
Постачальник Твердопаливні котли Ідмар+
Производитель ATOS
Оцінка

Опис

Регулятор ATOС призначений для управління вентилятором піддуву і насосом в твердопаливних котлах.

Технічні параметри вентилятора mplusm "ВПА-117»

Тип двигуна

R2E 120-AR87-37

Макс. тиск

280 Pa

Макс. продуктивність

180 м3 / год

Швидкість обертів

1650 об / хв.

потужність

34 W

Застосування вентилятора ВПА-117:

вентилятор ВПА-117 застосовується для нагнітання повітря в камеру спалювання твердопаливного котла центрального опалення. Він може бути використаний для вентиляції різних приміщень і технологічних обладнань. Вентилятор ВПА-117 може працювати при температурі навколишнього середовища від 0 до + 400С

Пристрій вентилятора ВПА-117:

Корпус вентилятора складається з двох алюмінієвих частин, в яких вмонтовано електродвигун з зовнішньої крильчаткою. Вхідний отвір закритий запобіжної сіткою. Випускний отвір обладнано прямокутним фланцем з отворами для монтажу на твердопаливному котлі.

Вентилятор М + М WPA 120 HK

Пристрій і застосування вентилятора.

Корпус вентилятора і двигуна виготовлений зі сплаву алюмінію. Двигун прикручений до корпусу шурупами М4. Металеве робоче колесо вентилятора прикріплений безпосередньо на валику сервоприводу і закріплено болтом від осьового зсуву. Втягує манжета вентилятора захищена покриттям, яке запобігає від дотику пальцями до рухомих частин турбіни.

Двигун вентилятора виконаний в класі ізоляції Р і оснащений термічним запобіжником від нецільового використання та пристосований для регулювання швидкості обертання напругою. Вентилятор має декларацію відповідності Се. Вентилятори типу WPA 120 в різних варіантах виконання призначені для надування повітря в котлах ц.о., а також інших технологічних пристроях при температурі навколишнього середовища від 0 ° С до + 40 ° С і відносній вологості до 95%. Вентилятор не призначений для роботи як самостійний прилад побутового користування.

Основне застосування - твердопаливні котли до 50 кВт.

Технічні дані

Тип мотора

Макс. Тиск

345 Pa

Макс. продуктивність

255 м3 / год

Число оборотів

2500 об / м

потужність

83 W

Температура окр. середовища

вага вентилятора

2,17 кг

Регулятор ATOС призначений для управління вентилятором піддуву в котлах систем центрального опалення, а також для підключення циркуляційного насоса. Оснащений додатковим виходом, що дозволяє підключити кімнатний термостат, регулятор також дає можливість підтримувати в приміщенні бажану температуру. Командоконтролер володіє багатьма новими функціями. Він простий в обслуговуванні і надійний в роботі.

Програмування установок меню

Щоб здійснити зміни в меню командоконтроллера слід натиснути кнопку МЕНЮ та потримати протягом 3 секунд. На дисплеї з'явиться перший параметр. Кнопками +, - можна вибирати те, що ми хочемо змінити. Вибравши відповідний параметр, слід знову натиснути кнопку МЕНЮ. Потім за допомогою кнопки + або - зменшуємо або збільшуємо його рівень. Повторним натисканням кнопки МЕНЮ зберігається зміна. Командоконтролер автоматично вийде з МЕНЮ, якщо не натискати ніяких кнопок протягом 3 секунд. Можливо, також повернутися до заводських налаштувань в разі порушення регулювань командоконтроллера. З цією метою параметр функції (ЗУ - заводські установки) слід встановити на І та натиснути кнопку «МЕНЮ», щоб зберегти.

ПОЯСНЕННЯ ФУНКЦІЙ В МЕНЮ КОМАНДОКОНТРОЛЛЕР

- СР (час продувки) - час, на яке варто включити повітродувку під час продувки (регулювання в обсязі 5-59 сек.)

- РР (перерва продувки ) перерву між продув (регулювання в обсязі 1-99 хв.)

- Ob (обороти повітродувки) - сила надування, виражена у відсотках (регулювання в обсязі 30-99%, причому 99 означає повну потужність повітродувки)

- ОР (обороти під час продувки ) - сила надування під час продувки (регулювання в обсязі 30-99%)

- tP (температура підключення насоса центрального опалення) - температура, при якій підключається насос центрального опалення (регулювання в обсязі 25-70)

- НІ (гістерезис) - цей параметр говорить про те, на скільки градусів має впасти температура на котлі нижче заданої, щоб включилася повітродувки (регулювання в обсязі 0-5 градусів)

- bu (виключення / включення повністю звукової сигналізації, яка інформує про відсутність палива). Установка параметра на 0 означає відсутність звукових сигналів.

- tO (межа уповільнення оборотів) - дуже важлива функція, застосовна зокрема в малих котлах і при повітродувках, оснащених клапанами на виході повітря . За допомогою даної функції встановлюємо, з якого моменту повітродувки повинна почати уповільнювати обертів, коли температура на котлі доходить до температури, заданої на регуляторі (регулювання в обсязі 0-10 до чого 0 означає повне виключення уповільнення оборотів!). Установка параметра на 10 означає, що за 10 градусів до температури, заданої повітродувкою, обороти починають сповільнюватися. Установка параметра на 1 означає уповільнення до 1 градуса.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції