Твердопаливні котли Ідмар+

Твердопаливні котли Віхлач Ідмар, твердопаливні котли Огонек, автоматика для котлів

Область пошуку:
Твердопаливні котли Ідмар+
Київ, г. Киев ул. Большая Окружная дорога 4а

Про нас

«Торговий Дім« Ідмар Україна» займається продажем, монтажем і сервісним обслуговуванням твердопаливних котлів.

Тут ви знайдете величезний асортимент котлів потужності від 10 до 1100 кВт для використання в побуті та промисловості, для обігріву котеджів, цехів, садових будівель, різних господарських та адміністративних приміщень, лікарень. У наш час все більше людей схиляються саме до даного типу опалення.

Наші котли працюють супер-ефективно, завдяки цьому ви сильно економите енергію і паливо.

Котли з кожним днем ​​набувають все більше і більше популярності серед українського населення. Твердопаливний котел тривалого горіння - економічний, його область застосування широка.

ККД котлів піднімається до 89%. Він незначно змінюється залежно від палива. У нас можна придбати котли побутові (до 100 кВт) для опалення невеликих приватних будинків і промислові (від 100 кВт) для опалювання чималих площ.

Котли Ідмар - ідеальні, вони позбавлять Вас від безглуздих витрат і звільнять масу вільного часу.

Доставимо по всій Україні. Наші кваліфіковані фахівці професійно допоможуть Вам вибрати правильно, з урахуванням всіх Ваших побажань.

Конкурентні переваги компанії:

Прийнятна ціна! Висока якість ! Гарантія 2 роки ! Тривалість горіння котлів 48 годин на одному завантаженні ! Високий ККД ! Твердопаливні котли тривалого горіння - це економні котли і можуть використовуватися в різних сферах , ефективність роботи котлів дозволить значно знизити витрати на опалення приміщень і позбавить вас непотрібних витрат часу і грошей , котли - це кращі котли .

Товари / Послуги:

Твердопаливні котли тривалого горіння (Ідмар): - модель GK-1 (потужність 10-120 кВт), - модель KW-GSN (потужність 150-1100 кВт) 2 - 3 доби горіння. - модель UKS (економний) Твердопаливні котли Огонек

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

г. Киев ул. Большая Окружная дорога 4а

Контактна особа:

Виниченко Олег Иванович

Телефон:

Сайт:

идмар.укр